Maandag

07-08h: Haspengouw staat op met John Jones

08-09h: Ochtend Vitamine met Roger Van Limburg

09-11h: Paul Thoelen met Ochtend Gloriën

11-12h: De Smaakmaker met Ed Vanderploeg

12-13h: Haspengouwse middagpauze met Rudi de Cock

13-14h: Siësta met John Jones

14-16h: VRW / Non Stop HITS

16-18h: De muziekmicrobe met Geert Vanhaver

18-20h: Locomotion met Steve RT

20-22h: DJ Yve met de leuke show

22-08h: VRW/ Non stop HITS

Dinsdag

07-08h: Haspengouw staat op met John Jones

08-09h: Ochtend Vitamine met Roger Van Limburg

09-11h: Paul Thoelen met Ochtend Gloriën

11-12h: De Smaakmaker met Ed Vanderploeg

12-13h: Haspengouwse middagpauze met Rudi de Cock

13-14h: Siësta met John Jones

14-16h: VRW / Non Stop HITS

16-18h: De muziekmicrobe met Geert Vanhaver

18-20h: Eddy Vannut met Eddy Vannut op dinsdag

20-22h: Hit Raiders met Kris Vanrusselt

22-08h: VRW/ Non stop HITS

Woensdag

07-08h: Haspengouw staat op met John Jones

08-09h: Ochtend Vitamine met Roger Van Limburg

09-11h: Paul Thoelen met Ochtend Gloriën

11-12h: De Smaakmaker met Ed Vanderploeg

12-13h: Haspengouwse middagpauze met Rudi de Cock

13-14h: Siësta met John Jones

14-16h: VRW / Non Stop HITS

16-18h: De muziek microbe met Geert Vanhaver

18-19h: VRW / Non Stop HITS

19-20h: Melodiën Fur Millionen met Patrick Hayen

20-22h: Andy's Rock around the Jukebox

22-08h: VRW / Non Stop HITS

Donderdag

07-08h: Haspengouw staat op met John Jones

08-09h: Ochtend Vitamine met Roger Van Limburg

09-11h: Paul Thoelen met Ochtend Gloriën

11-12h: De Smaakmaker met Ed Vanderploeg

12-13h: Haspengouwse middagpauze met Rudi de Cock

13-14h: Siësta met John Jones

14-16h: VRW / Non Stop HITS

16-18h: De muziekmicrobe met Geert Vanhaver

18-19h: De muziek historie met Roger Van Limburg

19-21h: De Fonotijdsmachine met Prof. Sylvester

21-08h: VRW / Non Stop HITS

Vrijdag

07-08h: Haspengouw staat op met John Jones

08-09h: Ochtend Vitamine met Roger Van Limburg

09-11h: Paul Thoelen met Ochtend Gloriën

11-12h: De Smaakmaker met Ed Vanderploeg

12-13h: Haspengouwse middagpauze met Rudi de Cock

13-14h: Siësta met John Jones

14-16h: Studio 45 met Lex De Groot

16-18h: De muziekmicrobe met Geert Vanhaver

18-19h: Rockkaffee Classics met Rudi Goossens

19-20h: Disco Classics met Roger Vantoren

20-21h: VRW / Non Stop HITS

21-24h: Limburgs Pretkaffee met Phillippe Verstraete

24-08h: VRW / Non Stop HITS

Zaterdag

08-11h: Haspengouw staat op met Rudi de Cock

11-12h: Verrassend Nederlands met Pat Van Iersel

12-14h: LIJF met Rudi Goossens

14-16h: Eddy Vannut met Eddy Vannut op zaterdag

16-17h: Break Out met Johnny Geurts

17-19h: Gwen Vangeel met Weekendgevoel met Gwen

19-20h: VRW / Non Stop HITS

20-21h: De Ferry Show met Ferry De Wolf

21-23h: That Happy Feeling met Johan Gevers 

Zondag

08-10h: VRW / Non Stop HITS

10-11h: VRW Totaal met Linda & Marc

11-13h: De Zondag show met Roger Van Limburg

13-14h: Muziek Microbe met Geert Vanhaver

14-16h: Straffe Toeren met Bart Mottard

16-17h: VRW / Non Stop HITS

17-19h: Sport Show met Patrick, Bart en Valentin

19-20h: Andy's Rock around the Jukebox

20-22h: Nachtzoen met Roger Vantoren

22-08h:VRW / Non Stop HITS